درباره ما

آکادمی یا برند طراحی ناخن خاطره کیانی اولین مجتمع آموزش ناخن در شهر کرد است که در حال حاضر پا را فراتر گذاشته و دارای دو شعبه مجهز و با امکانات در شهر های تهران و شهر کرد می باشد.

و اما بیوگرافی خانم خاطره کیانی موسس برند:

خاطره کیانی بروجنی متولد 1365 فوق لیسانس IT از دانشگاه تهران غرب دارای 9 سال سابقه ی خدمات و آموزش و یک سال کار در نیل بار روسی در گرجستان، دارای دو شعبه ی فعال در تهران و شهر کرد و اولین آموزشگاه تخصصی ناخن با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای در شهر کرد.

فروشگاه محصولات زیبایی ناخن خاطره کیانی

ما به انجام کار به بهترین شکل ممکن متعهدیم

چرا باید به ما اعتماد کنید؟

چون همیشه تمام تلاش بر مبنای ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به کاربران ما بوده ایم، سعی شده در طراحی ناخن و ایجاد شغل برای کارآموزان خلاق باشیم و البته صبر در این راه نقش بسیار مهمی خواهد داشت.

هر کسب و کاری داستانی شنیدنی دارد

داستان ما و ماموریت مان

داستان ما از درخشش یک ایده در ذهن خانم کیانی شروع شد، که در نهایت به آکادمی طراحی ناخن خاطره کیانی ختم شد.

در این راه گاها ناامید شده ایم، گاها شکست خورده ایم، گاها احساس ضعف کرده ایم اما به هیچ وجه مهم نبوده و نیست چون هدف خلق ارزش های بسیار زیاد در این هنر است و تا آخرش هستیم.

ماموریت ما ارائه آموزش های بی نظیر طراحی ناخن، مانیکور، کاشت ناخن و … در بستر آنلاین خواهد بود. همچنین سعی می کنیم محصولات با کیفیت در هنر طراحی ناخن را نیز به شما معرفی کنیم و امکان خرید آنها را داشته باشید.

یک کسب و کار خوب دارای هدف است و اولویت اصلی آن رضایت مشتریان و جلب اعتماد بیشتر آنها خواهد بود.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای در بحث آموزش

پس از پایان آموزش یا خرید پکیج های آموزشی  می توانید از ما بخواهید تا شما را به آزمون های مرتبط فنی و حرفه ای معرفی کنیم که پس از قبول مدرک بین المللی دریافت کنید.

آموزش مانیکور ناخن خاطره کیانی

آموزش های زیبایی ناخن

در اینجا آموزش های رایگان و پکیج های آموزشی مناسب بازار کار ارائه می شود.

خاطره کیانی - زیبایی ناخن

فروش محصولات زیبایی ناخن

دنیایی از زیبایی برای دستان را در اینجا جمع آوری کرده ایم.